Grand Tour - Gipshand

Grand Tour - Gipshand
Grand Tour - Gipshand
Grand Tour - Gipshand
Grand Tour - Gipshand
Grand Tour - Gipshand
Grand Tour - Gipshand

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STUDIE, hand, 1900-tal, patinerad gips, längd ca 27 cm

Smärre slitage.

534864

2018-04-15