Corgi The Green Hornet

Corgi The Green Hornet
Corgi The Green Hornet
Corgi The Green Hornet
Corgi The Green Hornet
Corgi The Green Hornet
Corgi The Green Hornet
Corgi The Green Hornet
Corgi The Green Hornet
Corgi The Green Hornet
Corgi The Green Hornet
Corgi The Green Hornet
Corgi The Green Hornet
Corgi The Green Hornet
Corgi The Green Hornet
Corgi The Green Hornet
Corgi The Green Hornet
Corgi The Green Hornet
Corgi The Green Hornet
Corgi The Green Hornet
Corgi The Green Hornet

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CORGI, nr 268, The Green Hornet, "Black Beauty", i fabriksförpackning med 2 missiler och 2 radarscanner

Bil med obetydligt slitage, kartong med smärre skador

534871

2018-10-14