Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
CORGI, nr 268, The Green Hornet, "Black Beauty", i fabriksförpackning med 2 missiler och 2 radarscanner
Zustandsbeschreibung
Bil med obetydligt slitage, kartong med smärre skador
534871
2018-10-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner