Skänkskåp 1800-tal

Skänkskåp 1800-tal
Skänkskåp 1800-tal
Skänkskåp 1800-tal
Skänkskåp 1800-tal
Skänkskåp 1800-tal
Skänkskåp 1800-tal
Skänkskåp 1800-tal
Skänkskåp 1800-tal
Skänkskåp 1800-tal
Skänkskåp 1800-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNKSKÅP, 1800-talets första hälft, 2-delat, bemålad, dörrluckor med räfflad dekor, höjd ca 183, 75x47 cm

Senare bemålad, slitage, lås saknas, nyckel saknas, torrsprickor

534888

2018-04-13