Pottskåp 1800-tal

Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POTTSKÅP, 1800-talets första hälft, bemålat, delvis med imitationsmåleri, svarvade ben, höjd ca 81, 43x33 cm

534890

2018-04-13