Tallrikar fajans Frankrike Moustiers

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKAR, 9 st., snarlika, fajans, Frankrike, 1900-tal, rokokostil, troligen Moustiers, konturerat brätte, polykrom dekor av figur samt fågel, diameter ca 24 cm

Slitage, repor

534893

2018-04-13