Champagnestrutar 1800-tal
2018-04-13
534894
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CHAMPAGNESTRUTAR, 8 st., glas, 1800-talets första hälft, klar glasmassa, klockformade, höjd ca 20 cm
Enstaka nagg förekommer