Konsolbord Louis XVI

Konsolbord Louis XVI
Konsolbord Louis XVI
Konsolbord Louis XVI
Konsolbord Louis XVI
Konsolbord Louis XVI
Konsolbord Louis XVI
Konsolbord Louis XVI
Konsolbord Louis XVI

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KONSOLBORD, omkring 1800, Louis XVI, förgylld skuren dekor, skiva i porfyrimitation, höjd 90, 61x34 cm

Senare skiva, skador och lagningar

534926

2018-04-13