Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KONSOLBORD, omkring 1800, Louis XVI, förgylld skuren dekor, skiva i porfyrimitation, höjd 90, 61x34 cm
Senare skiva, skador och lagningar
534926
2018-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här