Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOSEF WILHELM WALLANDER (1821-1888): Motiv från Ornö, olja på duk, signerad JW Wallander, 26,5x41 cm
Duk med lagningar
534939
2018-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här