Josef Wilhelm Wallander oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEF WILHELM WALLANDER (1821-1888): Motiv från Ornö, olja på duk, signerad JW Wallander, 26,5x41 cm

Duk med lagningar

534939

2018-04-13