Richard Parkes Bonington hans krets oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RICHARD PARKES BONINGTON, hans krets: Hamnmotiv, olja på duk, ca 98x130 cm
PROVENIENS:
Enligt uppgift inköpt på auktion 2008 hos Bruun Rasmussen med proveniens Egeskov Slot, Danmark

Lagningar, skador, hål i duken

534940

2018-04-15