Eduardo Vitali, munkar

Eduardo Vitali, munkar
Eduardo Vitali, munkar
Eduardo Vitali, munkar
Eduardo Vitali, munkar
Eduardo Vitali, munkar
Eduardo Vitali, munkar
Eduardo Vitali, munkar
Eduardo Vitali, munkar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDUARDO VITALI, signerade "E Vitali", munkar i kloster, akvarell

534958

2018-04-13