Adolf Bock oljemålning

Adolf Bock oljemålning
Adolf Bock oljemålning
Adolf Bock oljemålning
Adolf Bock oljemålning

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

ADOLF BOCK (1890-1968): Skepp i morgondimma, olja på duk, signerad Adolf Bock, daterad 1962, ca 68x48 cm

534963

2018-04-13