Askfat silver

Askfat silver
Askfat silver
Askfat silver
Askfat silver
Askfat silver
Askfat silver
Askfat silver
Askfat silver
Askfat silver
Askfat silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASKFAT, 5 st., silver samt plast, 1900-tal, GAB samt C.G. Hallberg, Stockholm 1950/60-tal, dekor i relief, diameter ca 12 cm

Smärre stötskador, ett askfat med kantdefekt

534965

2018-04-14