Väggpendyl gustaviansk stil

Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil
Väggpendyl gustaviansk stil

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, skuren dekor, urtavla med arabiska siffror samt märkt Sterregaard Malmö, höjd ca 100 cm, pendel finns

Smärre färgbortfall och sprickor

535005

2018-04-13