Takkrona 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKKRONA, 1900-talets andra hälft, 12-armad, svarvad mittstock samt ljuspipor, armar i förgylld metall, höjd ca 120, diameter 85 cm

535010

2018-04-13