Matservis Gustafsberg Luxor
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATSERVIS, 47 dlr, Gustafsberg, "Luxor", bestående av: 13 mattallrikar, 8 bordtallrikar, 11 djupa tallrikar, 12 assietter, 2+1 uppläggningsfat, medföljer 13 dlr med krackeleringar/nagg bl a terrin med lock
535016
2018-04-14