Eino Westerback collier med mossagat

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINO WESTERBACK, collier, silver med mossagat kulor, Ø ca 7.85-8-15 mm Helsingfors, Finland, 1900-talets mitt, längd ca 69 cm, totalvikt ca 12.7 g

Bruksslitage

535030

2018-04-20