Klädskåp Jugend
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KLÄDSKÅP, furu, 1900-talets början, jugend, bemålat i grått, spegeldörr med bakomliggande klädstång samt hyllplan, en låda, dragringar i metall, hjärtformade nyckelskyltar, höjd ca 224, 75x50 cm
Senare bemålning, smärre slitage, mindre avslag
535034
2018-04-14