Klädskåp Jugend

Klädskåp Jugend
Klädskåp Jugend
Klädskåp Jugend
Klädskåp Jugend
Klädskåp Jugend
Klädskåp Jugend
Klädskåp Jugend
Klädskåp Jugend
Klädskåp Jugend
Klädskåp Jugend

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KLÄDSKÅP, furu, 1900-talets början, jugend, bemålat i grått, spegeldörr med bakomliggande klädstång samt hyllplan, en låda, dragringar i metall, hjärtformade nyckelskyltar, höjd ca 224, 75x50 cm

Senare bemålning, smärre slitage, mindre avslag

535034

2018-04-14