Arkivskåp

Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp
Arkivskåp

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft, ek, med jalusi 29 lådor, en låda med påskrift på baksidan "Levererat den 31 Juli 1917(?).." höjd ca 162, 54x53 cm

Smärre slitage, kantavslag, skruvhål, lås saknas

535036

2018-04-13