Åke Hedman, Collage samt olja på pannå

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÅKE HEDMAN (född 1933): Collage samt olja på pannå, signerad a tergo, 80x60 cm

Färgbortfall i nedre delen

535038

2018-04-21