Hörnskåp 1700-tal gustavianskt

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HÖRNSKÅP, furu, 1700-talets slut, tvådelat, gustavianskt, spegeldörrar med bakomliggande hyllinredning, bemålat i ljusgrått, höjd ca 227, 124x78 cm

Senare bemålning, smärre slitage

535051

2018-04-14