Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HÖRNSKÅP, furu, 1700-talets slut, tvådelat, gustavianskt, spegeldörrar med bakomliggande hyllinredning, bemålat i ljusgrått, höjd ca 227, 124x78 cm
Senare bemålning, smärre slitage
535051
2018-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här