Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
JAN SVENUNGSSON (född 1961): "Tiger", signerad och daterad på baksidan Svenungsson, sommaren 1990, olja på pannå, 122x86 cm
535053
2018-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här