Ring samt örhängen, Norge
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANNA GRETA EKER, silver, ´´Jester´´ ring, Fredrikstad, Norge, 1900-talets mitt, ringstorlek 16.5, samt UNI DAVID-ANDERSEN, örhängen, 1 par, runda med clipps, Oslo, Norge, 1900-talets mitt, diameter ca 1.6 cm, tillsammans med en armring, silver, inre diameter ca 6 cm, totalvikt ca 41.9 g
Bruksslitage, mindre repor
535055
2018-04-20