Ring samt örhängen, Norge

Ring samt örhängen, Norge
Ring samt örhängen, Norge
Ring samt örhängen, Norge
Ring samt örhängen, Norge
Ring samt örhängen, Norge
Ring samt örhängen, Norge
Ring samt örhängen, Norge
Ring samt örhängen, Norge
Ring samt örhängen, Norge
Ring samt örhängen, Norge
Ring samt örhängen, Norge
Ring samt örhängen, Norge
Ring samt örhängen, Norge
Ring samt örhängen, Norge

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNA GRETA EKER, silver, ´´Jester´´ ring, Fredrikstad, Norge, 1900-talets mitt, ringstorlek 16.5, samt UNI DAVID-ANDERSEN, örhängen, 1 par, runda med clipps, Oslo, Norge, 1900-talets mitt, diameter ca 1.6 cm, tillsammans med en armring, silver, inre diameter ca 6 cm, totalvikt ca 41.9 g

Bruksslitage, mindre repor

535055

2018-04-20