Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PIERRE OLOFSSON (1921-1996), komposition, signerad Olofsson, numrerad 142/150, färgseriegrafi, ca 38x57 cm
Lätt vågigt blad
535058
2018-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här