Pierre Olofsson seriegrafi

Pierre Olofsson seriegrafi
Pierre Olofsson seriegrafi
Pierre Olofsson seriegrafi
Pierre Olofsson seriegrafi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996), komposition, signerad Olofsson, numrerad 142/150, färgseriegrafi, ca 38x57 cm

Lätt vågigt blad

535058

2018-04-15