Maskingevär bl.a. Lehmann

Maskingevär  bl.a.  Lehmann
Maskingevär  bl.a.  Lehmann
Maskingevär  bl.a.  Lehmann
Maskingevär  bl.a.  Lehmann
Maskingevär  bl.a.  Lehmann
Maskingevär  bl.a.  Lehmann
Maskingevär  bl.a.  Lehmann
Maskingevär  bl.a.  Lehmann
Maskingevär  bl.a.  Lehmann
Maskingevär  bl.a.  Lehmann

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MASKINGEVÄR, 2 st, Lehmann nr 735, 1915-38, Edor med fabriksförpackning, 1930-tal, längd ca 14 resp. 16 cm

Smärre lackskador/slitage, förpackning med smärre slitage

535062

2018-10-14