Appliquer brännförgyllda i fransk empire

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

APPLIQUER, 1 par, 1800-talets början, fransk empire, parisarbeten, för 2 ljus vardera, brännförgylld och patinerad brons, höjd 26,5 cm

Senare upphängning, underdel med brott

535086

2018-04-13