Dam skrivbord 1900-tal
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAMARBETSBORD, sengustaviansk stil, två lådor, nedåt avsmalnade ben, detaljer i mässing, mässingskodda fötter, skyltmärkt möbelfabrik CE Jonsson Höjd 75, 90 x 58 cm. Nycklar saknas.
Smärre slitage.
535116
2018-04-14