Dam skrivbord 1900-tal

Dam skrivbord 1900-tal
Dam skrivbord 1900-tal
Dam skrivbord 1900-tal
Dam skrivbord 1900-tal
Dam skrivbord 1900-tal
Dam skrivbord 1900-tal
Dam skrivbord 1900-tal
Dam skrivbord 1900-tal
Dam skrivbord 1900-tal
Dam skrivbord 1900-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAMARBETSBORD, sengustaviansk stil, två lådor, nedåt avsmalnade ben, detaljer i mässing, mässingskodda fötter, skyltmärkt möbelfabrik CE Jonsson Höjd 75, 90 x 58 cm. Nycklar saknas.

Smärre slitage.

535116

2018-04-14