Benjamin Olsen

Benjamin Olsen
Benjamin Olsen
Benjamin Olsen
Benjamin Olsen
Benjamin Olsen
Benjamin Olsen

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENJAMIN OLSÈN, (Danmark, 1872-1935), soldnedgång från Hornbaek, daterad och signerad 1917, ramen med namnbricka, ca 26x41 cm

535126

2018-04-14