Stellan Mörner målning

Stellan Mörner målning
Stellan Mörner målning
Stellan Mörner målning
Stellan Mörner målning

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

STELLAN MÖRNER (1896-1979): Komposition, signerad och daterad Mörner -53, färgkrita på papper, 28 x 36 cm

535135

2018-04-14