Klubbat för:
1 650 EUR
Utropspris
1 200 EUR
BIRGER KAIPIAINEN, keramikrelief, "Stor docka", signerad Kaipiainen
1960-tal, flerfärgad glasyr, längd 69 cm.
Lagning
535145
2018-04-23
Gör en kostnadsfri värdering här