Birger Kaipiainen

Birger Kaipiainen
Birger Kaipiainen
Birger Kaipiainen
Birger Kaipiainen
Birger Kaipiainen
Birger Kaipiainen

Klubbat för:

1 650 EUR

Utropspris

1 200 EUR

BIRGER KAIPIAINEN, keramikrelief, "Stor docka", signerad Kaipiainen
1960-tal, flerfärgad glasyr, längd 69 cm.

Lagning

535145

2018-04-23