Vas

Vas
Vas
Vas
Vas

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL-HARRY STÅLHANE, vas, harpälsglaserat stengods, Rörstrand, signerad: CHS och SRT, höjd ca 35 cm

Smärre ytslitage

535155

2018-04-15