Maurice Moberg Stockholm
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MAURICE MOBERG (1923-2014): "Vildros vid kanal", signerad Maurice Moberg -93, akvarell, ca 53x56 cm
Kuntoraportti
535164
Päivämäärä:
2018-04-14