Maurice Moberg Stockholm

Maurice Moberg Stockholm
Maurice Moberg Stockholm
Maurice Moberg Stockholm
Maurice Moberg Stockholm

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

MAURICE MOBERG (1923-2014): "Vildros vid kanal", signerad Maurice Moberg -93, akvarell, ca 53x56 cm

Kuntoraportti

535164

Päivämäärä:

2018-04-14