Brita Thorell olja

Brita Thorell olja
Brita Thorell olja
Brita Thorell olja
Brita Thorell olja

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRITA THORELL, Segelbåtar, signerad B. Thorell, olja på pannå, 80x61 cm

535170

2018-04-14