Carl Fredrik Reuterswärd grafik Modern konst

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): (4) Kompositioner, signerade Reuterswärd, numrerade 33/200, färglitografier, ca 54x42 cm, oramade

535175

2018-04-14