Schuco mekaniska figurer

Schuco mekaniska figurer
Schuco mekaniska figurer
Schuco mekaniska figurer
Schuco mekaniska figurer
Schuco mekaniska figurer
Schuco mekaniska figurer
Schuco mekaniska figurer
Schuco mekaniska figurer
Schuco mekaniska figurer
Schuco mekaniska figurer

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SCHUCO MEKANISKA FIGURER, 7 st, 1930-50-tal, figur med hacka och lykta samt dansande figurer, trumspelande clown, mus "Turn", fågel, 2 st möss, samtliga urverksdrivna, höjd 3-14 cm

Fågel samt tomte med lykta med defekta urverk, diverse slitage, skadad förpackning till en av mössen medföljer

535212

2018-10-14