Bordslystrar gustaviansk stil
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLYSTRAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, för 2 ljus vardera, mässing med blått glas, slipade prismor, marmorsockel, höjd ca 48 cm
Ställvis anlöpning, en är något sned, några mindre nagg
535215
2018-04-14