Glassformar 1900-talets början

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLASSFORMAR, 6 st, 1900-talets början, bl.a. i form av höna, svamp och ägg, högsta höjd 20 cm

Åldersrelaterat slitage, delar saknas, en form med materialbortfall

535216

2018-04-14