Ely Florideco sideboard

Ely Florideco sideboard
Ely Florideco sideboard
Ely Florideco sideboard
Ely Florideco sideboard
Ely Florideco sideboard
Ely Florideco sideboard
Ely Florideco sideboard
Ely Florideco sideboard
Ely Florideco sideboard
Ely Florideco sideboard

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELY FLORIDECO sideboard, samtida, stål, stämpelmärkt, höjd ca 60, 150x40cm, se även auktion: 535219

Slitage och repor

535217

2018-04-14