Bord art deco

Bord  art deco
Bord  art deco
Bord  art deco
Bord  art deco
Bord  art deco
Bord  art deco
Bord  art deco
Bord  art deco

Klubbat för:

6 000 SEK

2 000 SEK

BORD, art deco, (1920/30-tal) runt bord med skiva i rotfanér, underrede i betsad björk, höjd ca 58, diameter 95 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

535220

2018-04-14