Bertil Valllien skulptur

Bertil Valllien skulptur
Bertil Valllien skulptur
Bertil Valllien skulptur
Bertil Valllien skulptur
Bertil Valllien skulptur
Bertil Valllien skulptur
Bertil Valllien skulptur
Bertil Valllien skulptur

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL VALLIEN, skulptur i glas, Kosta Boda, Atelier, skål på benställning, signerad och numrerad undertill, 96500/1000, Kosta Boda Atelier, höjd 14 cm

535237

2018-04-14