Skolplanscher Gumperts
Closed
2018-04-15
535251
| Sold for | 550 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SKOLPLANSCHER, 4 st., papper på konstskinn, 1900-talets mitt, Gumperts, "Maskar", "Nässeldjur", "Leddjur" samt "Karljohanssvampen (schematisk)", total längd ca 105 cm
Smärre slitage