Skolplanscher Gumperts

Skolplanscher Gumperts
Skolplanscher Gumperts
Skolplanscher Gumperts
Skolplanscher Gumperts
Skolplanscher Gumperts
Skolplanscher Gumperts
Skolplanscher Gumperts
Skolplanscher Gumperts

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKOLPLANSCHER, 4 st., papper på konstskinn, 1900-talets mitt, Gumperts, "Maskar", "Nässeldjur", "Leddjur" samt "Karljohanssvampen (schematisk)", total längd ca 105 cm

Smärre slitage

535251

2018-04-15