Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 9 dlr, England, 1900-tal, fanér i mahogny, bestående av: 8 stolar, matbord, 1 iläggsskiva á 45, sitthöjd ca 45, höjd bord ca 73, 188x99 cm

Slitage

535256

2018-04-14