Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, 9 dlr, England, 1900-tal, fanér i mahogny, bestående av: 8 stolar, matbord, 1 iläggsskiva á 45, sitthöjd ca 45, höjd bord ca 73, 188x99 cm
Slitage
535256
2018-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här