Oskar Bergman akvarell
2018-04-14
535257
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963): "Vinter vid Nacka", signerad och daterad Oscar Bergman 1940, akvarell, ca 24,5x34 cm