Yngve Svedlund oljemålning

Yngve Svedlund oljemålning
Yngve Svedlund oljemålning
Yngve Svedlund oljemålning
Yngve Svedlund oljemålning
Yngve Svedlund oljemålning
Yngve Svedlund oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

YNGVE SVEDLUND (född 1925), "Vår vid Drottningholm" signerad och daterad Yngve Svedlund -62, olja på duk, ca 48x69 cm
UTSTÄLLD: Föreningen konst i skolan

Kuntoraportti

535261

Päivämäärä:

2018-04-14