Yngve Svedlund oljemålning
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
YNGVE SVEDLUND (född 1925), "Vår vid Drottningholm" signerad och daterad Yngve Svedlund -62, olja på duk, ca 48x69 cm
UTSTÄLLD: Föreningen konst i skolan
Kuntoraportti
535261
Päivämäärä:
2018-04-14