Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med mansfigur, signerad och daterad Edelmann 72, olja på duk, ca 54x65 cm
Oramad
535263
2018-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här