Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EDLEF TER HAAR ROMENY (Nederländerna, 1926-2017), "Skenet", signerad och daterad Romeny -64, olja på duk, ca 75x200 cm
Slapp duk, ställvis färgbortfall, smärre reva i dukens mitt
535267
2018-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här