Edlef Ter Haar Romeny oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

EDLEF TER HAAR ROMENY (Nederländerna, 1926-2017), "Skenet", signerad och daterad Romeny -64, olja på duk, ca 75x200 cm

Slapp duk, ställvis färgbortfall, smärre reva i dukens mitt

535267

2018-04-14